LESROOSTER

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00 - 09.30
Urban | Pop | Show
30+
09.00 - 10.00
BEGINNERS (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
30+
09.00 - 10.00
GEVORDERD (Iepenweg)
Peuterdans
2 - 3 jaar
09.00 - 09.45
(Iepenweg)

Kidsdance
4 -5 jaar
09.45 - 10.30
(Iepenweg)
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Peuterdans
2 - 3 jaar
10.00 - 10.45
(Iepenweg)
10.30 - 11.00
Urban | Pop | Show
6 -7 jaar
10.30 - 11.30
(Iepenweg)
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
11.30 - 12.30
(Iepenweg)
12.00 - 12.30
14.00 - 14.30
Kidsdance
4 -5 jaar
14.15 - 15.00
(Iepenweg)
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Urban | Pop | Show
6 -7 jaar
15.00 - 16.00
(Iepenweg)

Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
15.30 - 16.30
(Muziekhuis)

Klassiek Ballet
4+
16.15 - 17.00
(Iepenweg)
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
Wedstrijdteam
Mini-Max
Op uitnodiging
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
Boys Class
8+
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
16.30 - 17.00
Wedstrijdteam
Max-Crew
Op uitnodiging
16.30 - 17.30
(Iepenweg)
17.00 - 17.30
Hip Hop
10+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)

Urban | Pop | Show
15+
17.30 - 18.30
(Muziekhuis)

Hip Hop
14+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)

Urban | Pop | Show
30+
18.30 - 19.30
BEGINNERS (Muziekhuis)

Hip Hop
18+
19.00 - 20.00
(Iepenweg)

Urban | Pop | Show
30+
19.30 - 20.30
GEVORDERD (Muziekhuis)

Feminine / Heels
15+
20.00 - 21.00
(Iepenweg)
Klassiek Ballet
7+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)
Urban | Pop | Show
10+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)
17.30 - 18.00
Modern Floorwork
10+
17.30 - 18.30
(Iepenweg)
Wedstrijdteam
Dance To The Max
Op uitnodiging
17.30 - 19.00
(Iepenweg)
18.00 - 18.30
Klassiek Ballet
10+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)
Urban | Pop | Show
14+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)
18.30 - 19.00
Modern Floorwork
14+
18.30 - 19.30
(Iepenweg)
19.00 - 19.30
Urban | Pop | Show
30+
19.00 - 20.00
GEVORDERD (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
18+
19.00 - 20.00
GEVORDERD (Iepenweg)
Wedstrijdteam
MaxForce
Op uitnodiging
19.00 - 21.00
(Iepenweg)
19.30 - 20.00
Modern Floorwork
18+
19.30 - 20.30
(Iepenweg)
20.00 - 20.30
Urban | Pop | Show
30+
20.00 - 21.00
BEGINNERS (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
18+
20.00 - 21.00
BEGINNERS (Iepenweg)
20.30 - 21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
16.00 - 16.30
Boys Class
8+
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
16.30 - 17.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
20.00 - 20.30
Feminine / Heels
15+
20.00 - 21.00
(Iepenweg)
20.30 - 21.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.00 - 17.30
Hip Hop
10+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Hip Hop
14+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Hip Hop
18+
19.00 - 20.00
(Iepenweg)
19.30 - 20.00

Maandag

  • Hip Hop 10+ · (Iepenweg)
    17.00 - 18.00
  • Hip Hop 14+ · (Iepenweg)
    18.00 - 19.00
  • Hip Hop 18+ · (Iepenweg)
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.30 - 10.00
Kidsdance
4 -5 jaar
09.45 - 10.30
(Iepenweg)
10.00 - 10.30
14.00 - 14.30
Kidsdance
4 -5 jaar
14.15 - 15.00
(Iepenweg)
14.30 - 15.00

Woensdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
16.00 - 16.30
Klassiek Ballet
4+
16.15 - 17.00
(Iepenweg)
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Klassiek Ballet
7+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Klassiek Ballet
10+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)
18.30 - 19.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.30 - 18.00
Modern Floorwork
10+
17.30 - 18.30
(Iepenweg)
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Modern Floorwork
14+
18.30 - 19.30
(Iepenweg)
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
Modern Floorwork
18+
19.30 - 20.30
(Iepenweg)
20.00 - 20.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00 - 09.30
Peuterdans
2 - 3 jaar
09.00 - 09.45
(Iepenweg)
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Peuterdans
2 - 3 jaar
10.00 - 10.45
(Iepenweg)
10.30 - 11.00

Woensdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00 - 09.30
Urban | Pop | Show
30+
09.00 - 10.00
BEGINNERS (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
30+
09.00 - 10.00
GEVORDERD (Iepenweg)
09.30 - 10.00
10.30 - 11.00
Urban | Pop | Show
6 -7 jaar
10.30 - 11.30
(Iepenweg)
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
11.30 - 12.30
(Iepenweg)
12.00 - 12.30
15.00 - 15.30
Urban | Pop | Show
6 -7 jaar
15.00 - 16.00
(Iepenweg)

Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
15.30 - 16.30
(Muziekhuis)
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
Urban | Pop | Show
8 - 9 jaar
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Urban | Pop | Show
10+
17.00 - 18.00
(Iepenweg)
17.30 - 18.00
Urban | Pop | Show
15+
17.30 - 18.30
(Muziekhuis)
18.00 - 18.30
Urban | Pop | Show
14+
18.00 - 19.00
(Iepenweg)
18.30 - 19.00
Urban | Pop | Show
30+
18.30 - 19.30
BEGINNERS (Muziekhuis)
19.00 - 19.30
Urban | Pop | Show
30+
19.00 - 20.00
GEVORDERD (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
18+
19.00 - 20.00
GEVORDERD (Iepenweg)
19.30 - 20.00
Urban | Pop | Show
30+
19.30 - 20.30
GEVORDERD (Muziekhuis)
20.00 - 20.30
Urban | Pop | Show
30+
20.00 - 21.00
BEGINNERS (Iepenweg)
Urban | Pop | Show
18+
20.00 - 21.00
BEGINNERS (Iepenweg)
20.30 - 21.00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
16.00 - 16.30
Wedstrijdteam
Mini-Max
Op uitnodiging
16.00 - 17.00
(Iepenweg)
16.30 - 17.00
Wedstrijdteam
Max-Crew
Op uitnodiging
16.30 - 17.30
(Iepenweg)
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
Wedstrijdteam
Dance To The Max
Op uitnodiging
17.30 - 19.00
(Iepenweg)
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Wedstrijdteam
MaxForce
Op uitnodiging
19.00 - 21.00
(Iepenweg)
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00

Maandag

Dinsdag

Vrijdag

  • Wedstrijdteam Dance To The Max
    Op uitnodiging
    · (Iepenweg)
    17.30 - 19.00
  • Wedstrijdteam MaxForce
    Op uitnodiging
    · (Iepenweg)
    19.00 - 21.00
No lesrooster available!